Learnetic

Skopiowano
Learnetic
17 lipca 2022

mTalent – specjalistyczne wsparcie w nauczaniu języka polskiego dla szkół i przedszkoli

Programy mTalent powstały jako pomoc w pracy z dziećmi ze specjalnymi potrzebami edukacyjnymi i rozwojowymi. Sprawdzą się jednak również m.in. w ramach zajęć z dziećmi z Ukrainy.
Skopiowano
Learnetic
3 czerwca 2022

Program Я тут! (Jestem tu!

Bezpłatny zestaw interaktywnych ćwiczeń nauki podstaw języka ukraińskiego i polskiego. Program sprawdzi się na zajęciach w oddziałach przygotowawczych oraz na lekcjach mających na celu integrację grupy zróżnicowanej językowo. Materiał jest skierowany zarówno do ukraińskich, jak i polskich dzieci, a także do osób nauczających. Całość można znaleźć także na stronach: www.dzwonek.pl i www.mtalent.pl.
Skopiowano
Learnetic
3 czerwca 2022

Interaktywne podręczniki dla ukraińskich dzieci

Pakiet zawiera podręczniki, ćwiczenia i zadania z różnych przedmiotów dla uczniów i uczennic szkół podstawowych i ponadpodstawowych. Dostępne są też publikacje adresowane do najmłodszych. Materiały zostały przygotowane tak, aby można było pracować z nimi samodzielnie. Dzięki temu bariera językowa pomiędzy osobą uczącą się a nauczającą przestaje być ograniczeniem. Po wejściu na stronę można zmienić język na ukraiński. Materiały są dostępne także na stronie: www.mcourser.com.
Skopiowano