3 stycznia 2023

Warszawa, Łomża, Łódź: Centra Pomocy Cudzoziemcom

Punkty oferują kompleksową pomoc w zakresie radzenia sobie w Polsce, pomoc psychologiczną, prawną, w poszukiwaniu mieszkania i pracy, w kontakcie ze szkołami i przedszkolami, pomoc rzeczową i bezpłatną naukę języka polskiego.
22 sierpnia 2022

Warszawa: bezpłatna pomoc psychologiczna oferowana przez Fundację Ocalenie

Aby zarejestrować się i umówić wizytę prosimy przyjść do biura Fundacji w Centrum Pomocy Cudzoziemcom, ul. Krucza 6/14a, Warszawa, od poniedziałku do piątku w godzinach 9.00–17.00 . Konsultacje prowadzone są w językach: polskim, angielskim, ukraińskim oraz rosyjskim.
1 sierpnia 2022
31 lipca 2022

Edukacja szkolna w Polsce. Podstawowe informacje dla obcokrajowców

Strona internetowa stworzona przez imigrantów z myślą o rodzicach i dzieciach migrujących do Polski. Powstała w trakcie projektu Fundacji Ocalenie „Akademia Wielokulturowego Aktywizmu”. Strona dostępna jest w językach: polskim, ukraińskim, rosyjskim i angielskim.​