9 lutego 2023

Kraków: dyżury telefoniczne poradni psychologiczno-pedagogicznych

Dla dzieci i ich rodziców, którzy uciekli przed wojną do Krakowa.
2 listopada 2022

Rozmówki polsko-ukraińskie i słowniczek

Do pobrania w formacie PDF. Wydrukowane wersje można dostać w Punkcie Informacyjnym dla Obcokrajowców w Krakowie.
2 listopada 2022

Rozmówki polsko-ukraińskie i słowniczek

6 września 2022

Kraków: Bezpłatne konsultacje z radcą prawnym

Wszystkie osoby z Ukrainy, które potrzebują pomocy prawnej, mogą skorzystać z konsultacji radcy prawnego specjalizującego się w prawie imigracyjnym. Dostępne języki: polski, angielski, ukraiński, rosyjski. W przypadku ukraińskiego i rosyjskiego należy wcześniej umówić termin.
10 lipca 2022

Letnia Szkoła Pomocy Humanitarnej

Program szkoleniowy dla wolontariuszy i wolontariuszek aktywnych w miejskim systemie wolontariatu oraz w organizacjach wspierających osoby przybyłe z Ukrainy. Składa się z 8 sesji, które odbywają się w letnie środy (od 13.07 do 31.08.2022 r.) w Krakowie.